Facebook Umów
jazdę
Kontakt

Wielicka Sp z o.o. – Salon i Serwis.

Wielicka Sp z o.o. – Zapraszamy do Nas każdego kto stoi przed wyborem zakupu nowego auta. Niezależnie od tego czy szuka dużego i pakownego samochodu dostawczego dla firmy, wygodnego i ekonomicznego do codziennych podróży do pracy, czy przyjaznego klimatu i przestronności w aucie dla całej rodziny. W ofercie Wielicka Sp z o.o. posiadamy zarówno samochody osobowe jak i dostawcze, o ogromnych możliwościach personalizacji i posiadające wiele technologicznych nowinek, które sprawiają, że każda podróż staje się maksymalnie wygodna i bezpieczna. Idealnie dopasowane do każdych potrzeb i oczekiwań.

Pracownicy Salonu Kraków to jedni z najlepszych doradców handlowych, którzy każdego dnia pomagają dobrać najbardziej optymalne oferty do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Nasz serwis każdego dnia dba, aby samochody służyły swoim właścicielom jak najdłużej w jak najlepszym stanie ciesząc komfortową i bezpieczną jazdą. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz wykorzystanie najlepszej jakości części.

Załoga Salonu to wykwalifikowani ludzie, kochający to co robią i ciągle podnoszący swoje umiejętności. Nasza gama modelowa składa się między innymi z małego Citroena C1, który dzięki kompaktowym wymiarom sprawdza się idealnie w ruchu miejskim, gwarantując przyjemną jazdę i bezpieczeństwo. W salonie nie brakuje również większych aut, które idealnie sprawdzą się na rodzinne wycieczki, zarówno codzienne do przedszkola jak i wakacyjne długie trasy. Pojemny i komfortowy Suv C5 Aircross oraz odważny i nowoczesny C4 czekają w salonie Wielicka Sp z o.o. zapraszając na wspólną jazdę testową. Elegancja, dynamika i personalizacja to cechy, którymi możesz opisać swojego przyszłego Citroena.

Pracownicy salonu doradzą i pomogą Ci wyrazić całe “Ty” za pomocą wyposażenia oraz wyglądu zarówno wnętrza jak i karoserii samochodu. Dla właścicieli firm Wielicka Sp z o.o. posiada ofertę samochodów dostawczych, które również pomożemy dopasować do Twoich oczekiwań. Liczne możliwości personalizacji modelu Berlingo Van dostępnego w salonie na Wielickiej 119 w Krakowie pozwalają na stworzenie w nim mobilnego biura, przesuwne drzwi ułatwiają dostęp do pojemnej przestrzeni bagażowej, a trzymiejscowa kabina zapewnia wygodne podróże w więcej niż dwie osoby. Funkcjonalność to dla projektantów naszych samochodów słowo-klucz, dlatego każdy model poza przestrzenią bagażnika, jest wyposażony w szereg przemyślanych schowków na większe i mniejsze drobiazgi, uchwyty na kubki i miejsce na telefon z gniazdem USB. Samochody czekają na Was już dzisiaj w salonie Wielicka Sp z o.o. i nie mogą doczekać się wspólnej jazdy testowej i zapoznania Was ze swoimi technologiami. Zapraszamy!

Facebook Umów
jazdę
Kontakt

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.